Uudised ja teated

« Tagasi

Aasta Haridusjuht 2017 kandidaatide esitamise tähtaeg on 27. oktoober

Haridusportaal pöördub Teie poole ettepanekuga esitada "Aasta Haridusjuht 2017" kandidaatideks austust ja tunnustust väärivaid haridusjuhte, kelle töö, tegevus ja isiklik eeskuju hariduse valdkonnas on 2017 aasta jooksul silma paistnud erilise tulemuslikkusega ja mõjutanud oluliselt haridusasutuse arengut.

Haridusportaali "Aasta Haridusjuhi 2017" auhinna eesmärk on väärtustada ning avaldada avalikku tunnustust isikutele, kes oma tööalase või ühiskondliku tegevusega on silma paistnud haridusvaldkonna arendamisel, tõstnud haridusasutuste mainet ja toonud oma haridusasutusele tuntust.

Haridusportaali "Aasta Haridusjuht 2017" tiitli saaja avalikustatakse ja auhind antakse üle 16.novembril 2017 Eesti Rahva Muuseumis toimuval Hariduskonverentsil ja -messil.

Haridusportaali "Aasta Haridusjuht 2017" valimise STATUUDIGA saate tutvuda SIIN

Lisatud vorm aasta haridusjuhi kandidaadi esitamiseks (palun täidetuna avaldus saata aadressil juhataja@haridusportaal.ee hiljemalt 27. oktoobriks 2017).

Lisaks on kõikidel huvilistel veel võimalik registreeruda siin hariduskonverentsile ja –messile, mis toimub 15 - 16. november 2017 Tartus Eesti Rahva Muuseumis.