Ametnikud, kontaktid

22.03.17

Hiiu Maavalitsus
Leigri väljak 5, 92401 Kärdla
tel: 463 6040
info@hiiu.maavalitsus.ee

 

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Ruum
Juhtkond
Maavanem Riho Rahuoja
463 6040 
riho.rahuoja@hiiu.maavalitsus.ee 211
Maasekretär Piret Sedrik 463 6040 piret.sedrik@hiiu.maavalitsus.ee 209
Kantselei
Finantsnõunik Ülle Näksi 463 6054 ylle.naksi@hiiu.maavalitsus.ee 230
Nõunik Monika Paljasma 463 6048 monika.paljasma@hiiu.maavalitsus.ee 127
Perekonnaseisutoimingute peaspetsialist Viiu-Marie Fürstenberg 463 6064 53080295 viiu-marie.fyrstenberg@hiiu.maavalitsus.ee 114
Dokumendihalduse spetsialist Heidi Kõmmus 463 6040 heidi.kommus@hiiu.maavalitsus.ee 210
Haldusala spetsialist Ülu Takis 463 6043 ylu.takis@hiiu.maavalitsus.ee 129
Arengu- ja planeeringuosakond
Juhataja Aivi Telvik 463 6056

aivi.telvik@hiiu.maavalitsus.ee

207
Juhataja asetäitja Küllike Riisna 463 6055 kyllike.riisna@hiiu.maavalitsus.ee 217
Planeeringute peaspetsialist Urve Pill 463 6042 urve.pill@hiiu.maavalitsus.ee 206
Peaspetsialist Kaja Sõrmus 463 6060 kaja.sormus@hiiu.maavalitsus.ee 206
Maatoimingute peaspetsialist   463 6053   216
Väliskoostöö spetsialist Reet Kokovkin 462 2807

reet.kokovkin@hiiumaa.ee

 
Ühistranspordi spetsialist Tõnis Paljasma 463 6067 tonis.paljasma@hiiu.maavalitsus.ee 208
Haridus- ja sotsiaalosakond
Juhataja Ermo Mäeots 463 6063 ermo.maeots@hiiu.maavalitsus.ee 223
Juhataja asetäitja sotsiaaltöö alal Aasa Saarna 463 6047 aasa.saarna@hiiu.maavalitsus.ee 132
Haridusnõunik-peainspektor Ivi Remmelg 463 6052 ivi.remmelg@hiiu.maavalitsus.ee 222
Terviseedenduse peaspetsialist   463 6047   132
Noorsootöö peaspetsialist - alaealiste komisjoni sekretär Karin Kokla 463 6065 karin.kokla@hiiu.maavalitsus.ee 227